Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 7 Kategoride 193 İlan Bulunuyor.

Dolar : Alış : 6.7382 / Satış : 6.7504
Euro : Alış : 7.3235 / Satış : 7.3367

Emlak Haberleri

TOKİ’nin konutları İlimtepe’ye yapılacak TOKİ’nin konutları İlimtepe’ye yapılacak

KOCAELİ (İHA) – TOKİ tarafından Körfez’de yapılacak bin 500 konut,

Ulaştırma Bakanından Körfez’e Lojistik Köy Müjdesi Ulaştırma Bakanından Körfez’e Lojistik Köy Müjdesi

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı

Hakkımızda

 

HAKKIMIZDA

       Tezel Gayrimenkul, 20 yılı aşan ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren gayrimenkul yatırımlarınızı yönlendirme konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; arsa, arazi, bina, fabrika, sanayi arsaları, depolama alanları, lojistik sahalar, yatırım ve birikimlerinizi doğru alanlar da doğru zamanlarda yönlendirme, gerek alım işlemlerinden önce gerekse alım yapıldıktan sonra vergisel işlemleri ve bölgesel olumlu yada olumsuz gelişmeleri zamanında doğru olarak müşterilerine ivedilikle ulaştıran.Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede gayrimenkul (emlak) sektöründe siz değerli müşterileri tarafından önemli ve tercih edilen bir firma olmuş ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

       Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet ve müşterilerimizin birikimlerini kendi birikimlerimiz farklı görmemek olmuştur. Sektörde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Tezel Gayrimenkul, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

tezelgayrimenkul kurumssal

MİSYON & VİZYON

Sözümüz İmzamız

       “20 yıldır sözümüz söz, imzamız Tezel” çünkü; Tezel gayrimenkul ilk kurulduğu günden bu yana en önemli özelliği olan “sözünü tutma” bizim için en değerli miraslardan biri. Bugüne kadar hiçbir gerekçe ile sözümüzden dönmedik ve tüm projelerimizi, zamanında tamamlayıp sahiplerine teslim ettik. Hiç bir zaman hayal kırıklığına uğratmadık. Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza verdiğimiz her sözü, tam zamanında ve eksiksiz yerine getiriyor, yasal süreçlere birebir uyuyoruz.İsmimiz güven ile özdeşleştiği için en büyük sermayemizin de güven olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Bizi tercih edenler verilen sözün yerine getirileceğini ve müşteri memnuniyetinin daima öncelikli olduğunu biliyorlar. Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla güven temeli üzerine kurup geliştirdiğimiz ilişkiler, başarımızdaki en önemli etkendir.

Deneyimin Uzmanlığı

       Deneyimin uzmanlığı başarıyı getiriyor. Gayrimenkul sektöründeki 15 yılı aşkın deneyimin getirdiği uzmanlıkla, daima daha iyisini vermek için çalışıyoruz. Ben, İbrahim TEZEL olarak her projenin tüm aşamalarında bizzat başında bulunuyor, konusunda uzman kişilerden oluşan ekibimle birlikte projeleri yürütüyorum.
Projelerimizi üretirken, Taşınmazın bulunduğu bölgenin yapısına, semtin dokusuna, alıcı ve satıcıların isteklerine uygun çözümler sunuyoruz. Kalite, güven ve daha önce ki başarılarımızın gayrimenkul sektöründeki uzmanlığımızı gösterdiğini düşünüyoruz.

Müşteri Daima Kazanır

       Projelerimiz, taşınmaz sahipleri için önemli bir yatırım aracı özelliği taşıyor ve müşterilerimiz daima kazanıyor. Çünkü biz, satın aldırdığımız her taşınmaza artı değer katıyoruz. Müşterilerimizin bizim uzmanlığımıza teslim ettikleri birikimlerinin, değerinin artmasını sağlıyoruz. Bir taşınmazı alırken tüm eksi ve artılarını araştırıyor tek tek değerlendiriyor en uygun şekilde alım yapmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimiz alırken kazanıyor ve yatırımlarının değerinin kısa sürede katlanarak arttığını görüyorlar.

       Uzun yıllardır gayrimenkul sektöründe verdiğimiz hizmet, insanlarda güven duygusu yarattı. satış sonrasında da daima müşterilerimizin yanında oluyoruz. Müşterilerimiz yıllar önce yaptığımız yatırımlarda bile herhangi bir sorun yaşarsa çözümünü gerçekleştiriyoruz. Geçen zamanın bir önemi yok; müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

       Titiz çalışma prensiplerimizden taviz vermeden, müşterilerimizin bize duyduğu güvenden güç alarak hizmet vermeyi sürdürüyoruz, sürdüreceğiz…

İbrahim TEZEL
Tezel gayrimenkul Tic. Ltd. Şti.

www.tezelgayrimenkul.com.tr linkinden kurumsal web sitemize ulaşabilirsiniz.

Güney Mah. Org. Eşref Bitlis Cad. Meram İş Merkezi No: 129 Kat:3 Ofis:10 Körfez KOCAELİ

2019 - Tüm Hakları Saklıdır

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?