Hoşgeldiniz

Bugün

Sitemizde 7 Kategoride 193 İlan Bulunuyor.

Dolar : Alış : 6.7382 / Satış : 6.7504
Euro : Alış : 7.3235 / Satış : 7.3367

İLAN ARAMA SİSTEMİAradığınız ilana daha hızlı ulaşın

Kategori Seçiniz

İlan Durumu Seçiniz

Şehir Seçiniz

İlçe Seçiniz

Kredi Hesaplama

Tutar:
  TL
Vade:
  Ay
Oran:
   %
Taksit:
1.250
TL

Ulaştırma Bakanından Körfez’e Lojistik Köy Müjdesi

 

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhana Körfezin ulaşım noktasında önceliği konumundaki üç projeyi sundu.

KÖRFEZ BELEDİYESİNE

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan DP World Yarımcada hizmete alınan demiryolu hattı açılışı sonrasında Körfez Belediyesine ziyarette bulundu. Başkan Şener Söğüt ve başkan yardımcıları tarafından karşılanan Turhana Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve bakanlık yetkilileri de eşlik etti.

BAŞKAN SÖĞÜT SUNUM YAPTI

Ziyarette bölge ve belediye çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Şener Söğüt Bakan Turhana bölgenin ulaşım noktasındaki önceliği konumundaki üç proje Yarımca Jandarma Önü Limanlar Bölgesi D-100 ve TEM Otoyolu Bağlantı KavşağıKuzey Marmara Otoyolu Sevindikli Kavşağı ve Körfez D-100 Bağlantı Yolu ile Tütünçiftlik ve Yarımca Balıkçı barınma yeri konusunda sunum yaptı.

BÖLGE İÇİN ÖNEMLİ BİR İHTİYAÇ

Özellikle limanlar bölgesindeki kavşağın önemine değinen Başkan Şener Söğüt bölgedeki tırların mahalle aralarındaki sokakları kullanmak zorunda kaldığını ve kazalara meydan verdiğini belirtti. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın da kavşağın bölge için önemine vurgu yaparak Sayın bakanım gerçekten bu konu önemli dedi. Bakan Mehmet Cahit Turhan da Karayolları yetkililerine inceleyin ve çalışın talimatı verdi.

LOJİSTİK KÖY ÖNEMLİ

Sevindikli Kavşağı ve D-100 Bağlantı yolları ile Balıkçı Barınaklarının da detaylı olarak konuşulduğu toplantıda Kocaeli genelindeki ulaşım aksları da masaya yatırıldı. Özellikle bölgede kurulması planlanan lojistik köyün önemine vurgu yapılırken Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan da bu konuda gerekli çalışmanın yapılacağını belirtti.

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Güney Mah. Org. Eşref Bitlis Cad. Meram İş Merkezi No: 129 Kat:3 Ofis:10 Körfez KOCAELİ

2019 - Tüm Hakları Saklıdır

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?